Hakkımızda

Temmuz 2018 yılında siz müşterilerimizin Kozmetik, Kişisel Bakım ihtiyaçlarını gidermek için, en uygun fiyat ile sunduğumuz Beşyol Metrobüs durağı yanında Melisa Cosmetic olarak ilk reel Kozmetik mağazamızı açtık. İhtiyaca yönelik en kaliteli ve en iyi ürünleri, alışılmışın dışında farklı  bir konsept mağaza ile sizlere sunduk.

2019 yılında değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak, tüketicilere uygun fiyatlar ile kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalite de ürünler sunmak amacı ile sınıfının en iyi ürünlerini sağlayarak müşterilerimize bu ürünleri en hızlı şekilde ulaştırmak için www.melisacosmetic.com ile e-ticaret  hayatına giriş yaptık. Ana Kategorilerimiz; Parfüm ve Deodorant Çeşitleri, Yüz ve Vücut Bakım Ürünleri, Makyaj Ürünleri ve Malzemeleri, Kadın Bakım Ürünleri, Erkek Bakım Ürünleri, Saç Bakım ve Saç Şekillendirme Ürünleri, Ağız, Diş ve Banyo Ürünleri, El, Ayak ve Tırnak Bakım Ürünleri, Sağlık ve Medikal Ürünleri ile siz müşterilerimiz için en uygun fiyat ve en iyi ürün sloganı ile yola çıktık.

Öncelikli ilkelerimiz müşteri odaklılık ve müşteri memnuniyeti yaratmak olup, yaklaşık 5000 ürün çeşidi ile sizlere ihtiyaca yönelik en iyi ürünleri sunmayı hedefledik. Melisa Cosmetic temel değerlerimiz olarak; güvenilirlik, müşteri odaklılık, ihtiyaca yönelik yenilikçi ürünler sunmak ve sonuç odaklılık olarak özetlenebilir. Şeffaf ve Kurumsal yapıya sahip Melisa Cosmetic, kurumsal politika olarak sürekli değişim ve gelişimi hedeflemiş ve her zaman rakiplerinden bir adım önde olmayı amaçlamıştır. Melisa Cosmetic topluma, ekonomiye ve çevreye faydalı bir kuruluş olarak, yoluna bu doğrultuda devam etmektedir. Farklı ve yenilikçi ürün ve pazarlama aktiviteleri ile düzenli Pazar araştırması yaparak müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satışını hedeflemiştir.

 Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektöründe lider bir şirket olmaktır.

 Misyonumuz

Sürekli gelişen ve fark yaratan satışa sunduğumuz ürünler ile müşterilerimizin ihtiyacına yönelik hizmetler sunmaktır.

 Hedefimiz

Eleştiri ve değerlendirmelerinizi dikkate alarak, Kozmetik sektöründe en kaliteli hizmeti sunmak ve yüksek nitelikli bir firma olmaktır.